Nenašli ste, čo ste hľadali?

Kontaktujte nás.

+421 (0)949 242 895

sapore.italiano@yahoo.com

Sme otvorení každý deň, aby sme Vám mohli vždy splniť Vaše túžby.

Pondelok –  Nedeľa: 9:00 – 21:00

ZOC MAX Žilina, Prielohy 979/10, 010 07 Žilina, Slovensko

V prípade Vašich požiadaviek, nám môžete zaslať správu cez formulár, emailom či telefonicky. Tešíme sa na Vaše dotazy a objednávky.

Zastavte sa u nás.

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner
EXCELLENT
16 reviews on
DenisaJJJ
DenisaJJJ
2020-07-07
Chutné najmä talianske jedlo na výbornú cenu Aj vo fastfoode obchodného centra sa dá navariť kvalitne a chutne. Odporúčam všetkými desiatimi. Veľmi chutná talianska kuchyňa, ceny nízke.
Zilinec_sk
Zilinec_sk
2019-03-25
Neveril by som Talianska Don Mauro? V obchodaku? Vo foodcourte? A dobra? S manzelkou sme neverili,kym sme neochutnali. Jedno z najlepsich uplne spickovych talianskych “papanicok”. Vynikajuce polievky i jedla – a to som tam bol v priebehu tyzdna iba 2x a vyberal som iba z menu. Aj to bolo bolo pripravene vzdy cerstve, kym som dojedol polievku. A obrovska porcia… Klobuk dolu, kazdemu odporucam! A tesim sa na najblizsiu sobotu. Maju nas tam zas.
MichalD685
MichalD685
2018-07-02
Vždy fantasticky obed Don Mauro sa sice nachadza v OC Max v Ziline ale nenechajte sa odlakat. Vari neskutocne dobre. Polievky vzdy teple a uzasne co do chuti. Druhy chod je vzdy vyber zo 4 jedal. Je jedno co si vyberiete vzdy je to zarucena kvalita a dobrota. A porcie tak Vam garantujem ze na konci budete bojovat sami so sebou aby ste to dali. Pri sebe su sice 4 vyzierky ale najviac ludi caka pred Don Mauro a opravnene.
Otim1
Otim1
2018-01-29
Pravé Taliansko v Žiline Nenechajte sa nikto odradiť tým, že sa táto reštaurácia nachádza vo food courte v obchodnom centre MAX, lebo je to špičková talianska reštaurácia a cukráreň. Obedové menu je neskutočne kvalitne dochutené, veľké porcie a krásna vôňa…jednoducho nefalšovane pravá “cucina italiana”.Hneď pri vstupe do MAXu sa po pravej strane nachádza cukráreň Don Mauro (áno, chápete to správne, v jednom OC je reštaurácia a aj cukráreň Don Mauro), kde sa môžte zastaviť na dezert a kávu. Garantujem vám, že to bude jeden z najlepšich dezertov, aké ste kedy jedli. A káva je tiež parádna.Takže ak chcete ochutnať Taliansko, tak si nekupujte letenky, ale šup-šup ku Donovi Maurovi do OC Max v Žiline 🙂
Kirecuk
Kirecuk
2017-09-20
Cukráreň DON MAURO Na prízemí OC je cukráreň, kde majú perfektnú taliansku zmrzlinu – odporúčam. A nie len zmrzlinu. Koláčiky SUPER. Mali sme na rodinnú oslavu tortu a to bola PECKA !
Kirecuk
Kirecuk
2017-08-08
SUPER jedlo Konečne v Žiline poriadna talianska reštaurácia. Všetko super dochutené bilinkami, všetky jedná aj profesionálne podávané. Obsluha OK, káva OK.
LudovitC3
LudovitC3
2016-11-17
Vynikajúce Ďakujem za skvelý obed ako vždy. Hŕstková polievka bola ako od maminky a panenka s brokolicou urobená presne tak aby si zachovala svoju chuť a hodnotu. Chodíme tam denne na obed s manželkou. Príjemní personál a skvelé dezerty.
Alena S
Alena S
2016-11-12
Veľmi dobrá kuchyňa Odporúčam na rýchly obed alebo jedlo zobrať so sebou. Veľmi dobrý pomer kvality a ceny, veľké porcie, výborné polievky, čerstvé suroviny. Skvelý kuchár každý deň obmieňa 3 menu + 1 je rovnaké. Tie menu su tak výborné, že si nemám kedy vybrať jedlo zo stálej ponuky. Veľmi dobrá káva (veď je od Taliana) a dezerty (sicílska rolka).
Betty_Kalnova
Betty_Kalnova
2016-02-01
Worth a visit! Delicious food at reasonable price! Zilina is lucky to have Don Mauro! Highly recommended. Keep it up 🙂
EXCELLENT
336 reviews on
Silvia Švecová
Silvia Švecová
2022-10-18
Obcas sem zajdem, a vzdy vyborne. Dnes mimoriadne vydarene brokolicove placky, s ochutenou ryzou. Karfiolova polievka tiez chutna.
Simon Durana
Simon Durana
2022-07-15
Navštevujem už nejaký ten rok pravidelne, menu vždy chutné stou tarhonou by som pokombinoval viac jedál, ale cením kreativitu s jedlami v menu. Mám aj rád keď sa dá vybrať z polievok. Sirupy často krát niesu všetky. Ale ináč držím palce a v Žiline jedno z najlepších miest kde sa človek zdravo a chutne naje.
Radoslav
Radoslav
2022-07-14
Ak sa chcete celkom dobre najesť, hlavne za rozumnú cenu a ste blízko ZOC Max v Žiline, tak toto je Vaša voľba. Zastavil som sa tu najesť s priateľkou. Moja voľba padľa na Bolognese špagety, cena na dnešnú dobu iba 4,40€ veľmi prijateľná. Chuť špagiet bola taký lepší priemer, ale najedol som sa z nich dobre, veľká porcia. Priateľka si dala Pollo Alla Griglia a taktiež cena veľmi dobrá iba 4,40€. Čo sa týka chuti, tak mäso bolo trošku suchšie, zemiaky boli výborné, veľa zeleniny, ale celkom spokojnosť. Myslím si, že v dnešnej dobe sa najesť ako dvaja za 8,80€, keď už neni obedové menu, tak je veľký luxus (bez polievky). Odporúčam sa tu zastaviť a dať si niečo dobré.